Rólunk

Praxisunkat 2004-ben  alapítottuk a Rákóczi utcában. Délegyházának korábban nem volt  saját állatorvosi rendelője, a kiskunlacházi és dunavarsányi kollégák jártak át, ha szükség volt rá.
A célunk egy kedvtelésből tartott állatok ellátására szakosodott modern praxis létrehozása volt, ennek megfelelően folyamatosan fejlesztjük a műszerparkunkat, továbbképzésekre, tanfolyamokra járunk, hogy naprakész tudással állhassunk Önök és kedvenceik rendelkezésére.
2020-ra kinőttük szeretett rendelőnk, így elköltöztünk, új címünk: 2337 Délegyháza, Jókai utca 28.
Számunkra megtiszteltetés, ha minket választanak, ezért kérjük, észrevételeikkel, javaslataikkal segítsék munkánkat.

KIK VAGYUNK?​

Dr. Hegedűs Tamás

Praxismanager szakállatorvos

“2000-ben végeztem a SZIE ÁOTK-n. A diploma megszerzése után a dr. Juhász Tamás Kisállatkórházban és egy budafoki magánrendelőben dolgoztam. 2004- ben nyitottuk magánpraxisunkat Délegyházán, eleinte a budapesti rendelésekkel párhuzamosan, majd ahogy a helyi ellátásra folyamatosan nőtt az igény, már önállóan. A rendelő eredeti helyét 2020-ban kinőttük, ekkor építettük, már kifejezetten állatorvosi rendelő céljából a Jókai utcai egységet.
Az állatok szeretete magánéletemnek is fontos része, a lótól a gekkóig, a szamártól a macskáig rengeteg négy és kétlábú (és pár lábatlan) állat vesz körül itthon is.”

Dr. Kotora Noémi

Homeopata szakállatorvos

“1998-ban diplomáztam az ÁOTE-n. A diploma megszerzése után egy darabig az Egyetem Nagyállatkórházában, majd Székesfehérváron az Alpha-Vet Állatkórházában dolgoztam. Innen kerültem a dr. Juhász Tamás Kisállatkórházba, ahol 2011-ig álltam munkaviszonyban. Az itt eltöltött évek során rengeteg tapasztalatot szereztem a sürgősségi ellátás és a kisállatgyógyászat területén. 2004 óta van kisállatpraxisunk Délegyházán. Egy tanyán lakunk a falu közelében, mindenféle nagyobb és kisebb állat és három fiúnk társaságában.”

Dr. Szentpétery Zsófia

Állatorvos

“2014-ben diplomáztam az Állatorvosi Egyetemen. Budapesti lányként örökké vidékre vágytam, nagy kertet, sok-sok állatot szerettem volna. Diploma után Ráckevén lettem hatósági állatorvos, és Szigetszentmiklóson, majd Szigethalmon dolgoztam kisállat rendelőben. Szigethalmon lakunk férjemmel és három kicsi fiúnkkal. Szabadidőmben kertészkedem, olvasok, szeretek kézműveskedni, énekelni.”

Krizsák Emese

Önkéntes

“Gyerekkorom óta állatorvos szeretnék lenni, de előtte egy kis betekintést szerettem volna a szakmába, így jelentkeztem ide asszisztensnek. Az itt töltött idő alatt még jobban megbizonyosodtam arról, hogy ez az én utam, hiszen úgy érzem, hogy végre arról szólnak a mindennapjaim, amit igazán szeretek, így mindig lelkesen, mosollyal az arcomon érkezem a rendelőbe, hogy segíthessek és új dolgokat tanulhassak.
Születésem óta állatok vesznek körül, így az állatok szeretete mindig is az életem része volt. “